Przedwczoraj policjanci pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju ustalili, iż w domu jednego z mieszkańców miasta mogą znajdować się narkotyki. W lokalu na jednej z buskich ulic mundurowi zastali 37-letniego mężczyznę, u którego pod łóżkiem znaleźli 45 gramów narkotyków, zapakowanych w woreczki foliowe po 5 gramów.
Ponadto mundurowi zabezpieczyli dwie wagi oraz telefon komórkowy. Wstępne badania wykazały, że jest to amfetamina. Mężczyzna tłumaczył się, że substancje zabronione posiada dla własnego użytku i zakupił je w Krakowie od przypadkowej osoby. Teraz za posiadanie substancji odurzających 37-latkowi grozi kara do 3 lata pozbawienia wolności.
Opr. PP Źródło: KPP Busko-Zdrój